MAR_0225-washed

Kursy pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy jest kursem, na który zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku czy wykształcenia. Tematyka poruszana na ww. kursie jest przedstawiona w sposób przystępny oraz łatwy do zapamiętania. Kurs z zakresu pierwszej pomocy to nie tylko teoria to przede wszystkim praktyka. Nasza kadra instruktorska pomoże Ci w nabraniu pewności podejmowanych działań, poprawieniu techniki lub wskazaniu błędów. A to wszystko w miłej i przystępnej atmosferze.

Art. 162. § 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Dz.U.2018.0.1600 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny

Składowe kursu:

Zdobędziesz nowe umiejętności:

Uczestnicząc w  kursie pierwszej pomocy, uzyskasz szereg nowych umiejętności:

  • Radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • Nauczysz się resuscytacji krążeniowo-oddechowej i obsługi automatycznego defibrylatora zewnętrznego,  we wszystkich grupach wiekowych
  • Poznasz objawy, najczęstszych stanów nagłych
  • Postępowanie w przypadku urazów kostno-stawowych, masywnych krwotoków
  • Dowiesz się jak prawidłowo wzywać pomoc

Najczęstsze pytania

Oczywiście nasza firma organizuje kursy w lokalizacji wskazanej przez zamawiającego.

Każdy uczestnik kursu z zakresu pierwszej pomocy otrzymuje imienne zaświadczenie / certyfikat ukończenia ww. kursu z wyszczególnieniem tematów realizowanych podczas kursu.

Organizujemy również kurs pierwszej pomocy, trwający dwa dni (18h). Podczas którego uczestnicy kursu mają możliwość uczestniczyć w sytuacjach symulowanych.

W czym możemy pomoc?

Zadaj nam pytanie za pomocą formularza lub dzwoniąc pod nr +48 602 492 755

Masz pytanie? Chcesz wziąć udział w kursie? Napisz do nas, lub zadzwoń +48 602 492 755.